Článek Civilizace démonů? Záhadné UFO

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Civilizace démonů? Záhadné UFO

21. 07. 2016 - 16:12

jiří: Hezky sepsaný článek. Marně se již delší dobu pokouším objevit odpovědi na mé otázky.
To, že jsou UFO démonického působení je asi půl na půl. Již ve starodávné Indii se někteří věštci napojili pomocí chenellingu na démonické bytosti, kteří jim poskytli informace k sestrojení létajících strojů. Uvedeno to je ve spisech Vimmanika Shastra a později toto chtěli využít i nacisté za 2. svět. války, kdy se jim podařilo ke konci války sestrojit létající diskovité stroje pod názvem Vril a Haunebu. V channelingu nacisté pokračovali ve svých tajných společenství pod jménem Vril a Thule. Po skončení války spojenci ukořistili řadu těchto plánů spolu i s vědci, kteří na tomto dále v USA pokračovali a není proto divu, že se počátkem padesátých let objevovaly na obloze celé formace těchto strojů. Takže UFO jsou ve své podstatě dílem démonickým, existují UFO démonicko-přízraková a UFO fyzická.

Zajímavé jsou právě ty zmiňované únosy do UFO, kdy se několokrát stalo, že lidé, kteří byli obtěžováni "mimozemšťany", volali v zoufalství Božího Syna-Ježíše Krista, který mj. dostal od Boha veškerou moc a autoritu, a tyto bytosti se okamžitě "vypařily", protože z Krista mají velkou hrůzu. Z tohoto je vidět, že se o žádné "mimozemšťyny nejedná, ale že to jsou démonické bytosti, kteří na sebe berou podobu čehokoli.

Za povšimnutí také stojí, jak se po celém světě objevuje přízrak Panny Marie, který naoko používá pravdy obsažené v Bibli, polopravdy a vyložené lži. Tento přízrak požaduje po lidech věci, které jsou v naprostém rozporu s Božím Písmem, nicméně miliony a miliony lidí tento přízrak následují a takto jsou oklamáni. Tento přízrak prohlašuje, že je !spoluspasitelka", "přímluvkyně" a další přívlastky, které má ale pouze a jen Ježíš Kristus. Lidé takto zasvěcují své životy a otevírají se tak démonickému působení a zabouchly si tak jedinou správnou cestu, která je právě v Božím Synu - J. Kristovi.

Tento přízrak zrovna v nedávné době prohlasil, že Bůh hodlá představit lidstvu další bytosti z jiných planet! Další mistovký tah padlých andělů! Zřejmě se na Zemi chystá velká podívaná, která bude v režii démonických bytostí, přestrojených za mimozemšťany.
Lidé tak nabudou přesvědčení, že Bůh si stvořil někde jinde "lepší bytosti", které mají lidem pomoci od jejich útlaku. V prvé řadě se tímto Bůh ukáže, jako naprostý lhář, který lidem zapřel důležitá fakta a celé Písmo by se ukázalo, jako bezcený cár papírů. Za další toto divadlo bude mít stejný démonický cíl a to nahradit J.Krista vším možným, tentokráte "spásou od mimozemšťanů".

Nevím ovšem, jakou roli budou hrát právě ti hybridní bytosti lidí a démonů. Je pravdou, že padlí andělé se již nemůžou křížit s lidmi, jako tomu bylo v dobách biblických, kdy se rodilo monstrum pod názvem Neffilim, možná proto dnes využívají to odebírání rozmnožovacích prostředků lidí, ale jakým způsobem dochází k samotnému zrození těchto monster, nemám ponětí. Navíc kde by byli po narození soustředěni, taktéž netuším...

Možná, že některé pozemské organizace mají úzké spojení s těmito silami a to jenom už z toho důvodu, že někteří lidé mají v sobě nějaké neznámé implantáty. Buďto tajné spolky chtějí lidstvo zotročit pomocí očipování a maskují únosy pod zástěrkou únosů do UFO a to pomocí hypnózy, kdy jsou hypnotizéři schopni nasimulovat člověku naprosto cokoli, ale vzhledem k tomu, že duchovní bytosti nemůžou "vyrábět" nějaké fyzické předměty, v tomto případě implantáty, tak si myslím, že to bude ve spojení lidí a démonů pomocí channelingu, jako tomu bylo třeba v Indii, kdy démonické bytosti diktovali lidem, jak sestrojit právě ty létající stroje včetně jejich pohonů.

Všechny indicie nasvědčují tomu, že některé světské organizace na tyto bytosti napojeny jsou a nechávají se jimi manipulovat.

Zajímavé je také pojetí známého hradu Houska. Také myslím, že tam dole je něco ukryto. V žádném případě to nemůže být tak, jak je to nyní popisováno - totiž, že kaple byla postavena na onom místě jen proto, že tam byl vstup do pekla. Duchovní bytosti nepotřebují ke svému působení žádný konkrétní vstup nebo výstup, navíc padlí andělé byli svrženi na Zemi, nikoli pod zem. Tady by to opravdu vypadalo, že v podzemních prostorách hradu Houska je ukryto "něco" v podobě hybridních bytostí, podobných Neffilim. Jenže zde chybí odpověď na to, jakým způsobem ke spojení člověka a démona došlo, jestliže démonům byla tato schopnost odňata...

29. 07. 2016 - 15:17

bororo: Jiří, děkuji za Váš komentář k článku Civilizace démonů. Nastínil jste několik zajímavých postřehů a souvislostí. Srdečně Vás zdravím. František Kašpárek

---
bororo.pise.cz

05. 08. 2016 - 14:08

re: Zdravím, je vidět, že máte ucelený přehled nad danou věcí. Co se týče hradu Houska, tak přece není problém sehnat nebo půjčit "dutinohledač" od horníků nebo někde jinde a podzemí pod kaplí prozkoumat, zda se tam nějaký prostor nachází, samotného by mě to zajímalo
Budu sledovat, zda zase nebudete mít nějaký zajímavý článek. Jiří Adámek

18. 12. 2016 - 22:06

kybernaut: V tomto článku sa nachádza táto veta, citujem, "Není příliš známo, že katolická církev zařazuje UFO, jeho projevy a souvislosti do oblasti démonických projevů.". No ale podľa tejto televíznej reportáže, to nevyzerá tak, že by Cirkev tieto veci považovala za nejaké démonické, či akýmkoľvek spôsobom negatívne, či zlé: https://www.youtube.com/watch?v=W_k8aTNA9_o. V tomto článku je napísaná aj táto veta: "Na tisíc let staré malbě z Gruzie létající talíře sledují ukřižování Ježíše Krista.". Rád by som si túto kresbu pozrel, lebo iba tuším, že o čo sa jedná a niečo sa mi tam nezdá. Vo vyššie uvedenom článku sa tvrdí, že padlí anjeli "ztráceli reprodukční schopnosti" a že im boli ako za trest odobraté "láska a cit". Kde sa toto akože spomína? V ktorom starom svätom písme alebo v apokryfe je o tomto zmienka? Ďalej sa v článku píše aj to, že sa malo jednať o akýsi "trest, který tuto entitu postihl". O žiadnom takomto treste neviem nič, preto by som bol rád vedel, že z ktorého informačného zdroja boli tieto informácie čerpané. V slove "proukoumal" sa pravdepodobne nachádza gramatická chyba, správnejšie by to malo byť ako "prozkoumal". Ten článok o unesenej žene v Magazíne 2000 som čítal aj ja, pamätám sa na to. To tam bol vtedy taký seriál o unesených ľudí z Čiech, ktorý boli podrobený regresívnej hypnóze. Ten seriál potom tak zrazu predčasne a nečakane skončil. Dozvedel som sa aj dôvod tohto skončenia: niekto z vlády im to zakázal zverejňovávať! Inkvizícia vtedy na tých údajných čarodejniciach hľadala materinské znamienka a nie nejaké jazvy po operačných zákrokoch aké mávajú unesený, nezdá sa mi, že je vhodné to porovnávať. Unesený iba po únosoch mávajú na telách zvyčajne iba dočasné pooperačné jazvy a tie akože starodávne "strigy", mali tie svoje celoživotné materinské znamienka už od narodenia, takže to asi nebude to isté. V článku sa píše aj toto: "Nebylo výjimkou, že nešťastná oběť byla nejen upálena, ale její ostatky pak kat ještě drtil kladivem na prach, který inkviziční úředníci následně pečlivě prozkoumávali. Poté byl vmeten do řeky. Řekl bych, že tímto byl případný implantát zničen zcela spolehlivě." Ja sa pýtam, že aký zmysel by malo snažiť sa o likvidáciu implantátu, keď bola dotyčná obeť už upálená, čiže mŕtva? Veď ten implantát by mal fungovať iba v živom tele a nie v už mŕtvom. "taková byla doba"? No neviem, neviem. Tá tématika "MIB", čiže mužov v čiernom, sa mi zdá byť už stará, lebo dnes sa už málokedy svedkovia stretávajú s týmito záhadnými postavami.

20. 12. 2016 - 20:34

františek: Ad. „Padlí andělé“: V článku jsou uvedeny moje hypotézy, nikoliv fakta z evangelií či jakýchkoliv jiných dokumentů. Ovšem vycházel jsem z různých pramenů (mimo jiné např. z Knihy Henochovy). Na informacích uvedených v těchto různých pramenech jsem vybudoval své hypotézy. Nic víc, nic míň. Ad. „prokoumal“. Samozřejmě má být „prozkoumal“. Závidím lidem, kterým nikdy z textu nevypadlo písmeno. Ad. „Implantát“: Opět se jedná o moje úvahy, nikoliv o citace odněkud. Inkvizitoři možná měli jen tušení, že se jedná o něco temného. Neznali podstatu, a už vůbec nemohli vědět, že jde o implantát, který je funkční jen za života oběti. Ale nakonec by možná bylo dobré i dnes takový implantát rozmlátit kladivem. Když už pro nic jiného, tak pro pocit, že s námi nebude nikdo jen tak orat ( a to jsem chtěl napsat „vorat“). Ad. „Muži v černém“: Je pravda, že už se delší dobu nikde neukázali. To ovšem neznamená, že tento záhadný jev přestal existovat. Nezaleží na tom, jestli je minulostí nebo současností, ale na tom, že zůstal neobjasněn. Svět není jen běžná realita, ale také je plný barev, tajemství a kouzel. Tak proč si občas o této tváři světa nezaspekulovat? Děkuji za zájem a pozorné čtení.

---
bororo.pise.cz